Konie, to nie tylko jazda wierzchem. W STAJNI POD DĘBAMI dbamy o to, aby każda osoba spędzająca u nas czas miała świadomość, że konie, jak każde zwierzę, należy pielęgnować, czyścić, karmić. Trzeba wyczyścić boksy i padok, dolać koniom wody, dołożyć siana do paśników, a także dać im odpocząć. Trzeba też dbać o sprzęt jeździecki, myć go regularnie i konserwować, a także czyścić szczotki i od czasu do czasu zrobić porządek w siodlarni. Dobry jeździec powinien także wiedzieć jak koń jest zbudowany, co je, a czego zdecydowanie jeść nie powinien.

Warsztaty tematyczne to cykliczne spotkania organizowane dla dzieci w celu zapoznania ich z życiem w stajni. Podczas warsztatów poruszamy tematy związane z pielęgnacją koni, siodłaniem i kiełznaniem, czyszczeniem. Wspólnie przygotowujemy koniom jedzenie, szykujemy je do wyjścia na spacer lub do oprowadzanek po padoku. Nie brakuje też zabaw na świeżym powietrzu takich jak slalom z taczką, czy bieg z przeszkodami. Przede wszystkim jednak są to spotkania dla wszystkich, którzy kochają konie i chcą spędzić czas z rówieśnikami łącząc przyjemne z pożytecznym.

JAK ZAPISAĆ SIĘ NA WARSZTATY?

Obserwuj naszą stronę internetową i media społecznościowe. Kiedy pojawi się oferta najbliższych warsztatów możesz wysłać do nas mail lub sms ze zgłoszeniem, albo zgłosić udział telefonicznie lub osobiście. Po wpisaniu na listę otrzymasz wszystkie niezbędne dokumenty, które należy wypełnić i oddać instruktorowi najpóźniej w dniu warsztatów.

AKTUALNA OFERTA WARSZTATOWA:

Jeśli nie widzisz w tym miejscu ulotki to znaczy, że właśnie nad nią pracujemy.
Wkrótce dowiesz się, jakie warsztaty planujemy w najbliższym czasie.

” Bardzo nam się podobało. Syn zadowolony, a ja szczęśliwa.”
” To jest super sprawa, tego brakowało w naszym mieście. Myślę jakby to rozreklamować, bo jest to zdecydowanie propozycja godna uwagi.”
” Chłopaki są bardzo zadowoleni i wykończeni 😁”
” Warsztaty genialne 😊 Trzeba uświadamiać ludzi w pewnych kwestiach i to nie tylko dzieci, ale i dorosłych. Ja jestem mega zadowolona. Syn czekał tylko kiedy następne warsztaty.”
” Bardzo dziękujemy za warsztaty, były bardzo fajne. Wiele ciekawych rzeczy się dowiedzieliśmy, sympatyczna atmosfera, córka zadowolona, dalej chce uczęszczać na zajęcia.”
” Warsztaty były ciekawe, dużo nowych informacji przekazanych w formie dla dzieci 👍 Podobało się dzieciom i rodzicom.”
” My jesteśmy po warsztatach i gorąco polecamy każdemu, mega doświadczenie zarówno dla dzieci jak i dorosłych 😍 Ogrom wiedzy, przemiła atmosfera, cudowne koniki🐴 i cudowne prowadzące 😍”

WARSZTATOWE WSPOMNIENIA: