Szukasz wyjątkowego i oryginalnego miejsca, gdzie Twoje dziecko może świętować swoje urodziny w gronie przyjaciół i najbliższych? Miejsca, gdzie na łonie natury każdy spędzi niezapomniany, pełen radości i beztroski czas? Doskonale trafiłeś! W STAJNI POD DĘBAMI wszystko to jest możliwe! Przyjęcie w stajni to świetny pomysł na wspaniałą zabawę na świeżym powietrzu w gronie przyjaciół oraz naszych rumaków. Urodziny odbywają się pod okiem wykwalifikowanego wychowawcy zorganizowanego wypoczynku dla dzieci oraz instruktora jazdy konnej, aby zabawa szła w parze z bezpieczeństwem Waszych dzieci.

JAK ZORGANIZOWAĆ URODZINY W STAJNI?

Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub osobiście. Wspólnie ustalimy jak powinno wyglądać wymarzone przyjęcie Twojego dziecka. Zarezerwujemy termin i godzinę przyjęcia, zaproponujemy atrakcje, które najbardziej przypadną do gustu Waszym gościom i ustalimy wszystkie szczegóły. Następnie spiszemy wszystkie ustalenia w formie krótkiej umowy i poprosimy Cię o wpłacenie zaliczki na poczet imprezy.

OFERTA URODZINOWA:

Jeśli nasza tradycyjna oferta urodzinowa nie jest wystarczająca, chciał(a)byś, żeby przyjęcie trwało dłużej, albo żeby pojawiły się na nim jakieś inne atrakcje, daj nam znać. Jesteśmy otwarci na propozycje i chętnie wycenimy ofertę indywidualną uwzględniając Twoje oczekiwania i życzenia.