Szukasz wyjątkowego i oryginalnego miejsca, gdzie Twoje dziecko może świętować swoje urodziny w gronie przyjaciół i najbliższych? Miejsca, gdzie na łonie natury każdy spędzi niezapomniany, pełen radości i beztroski czas? Doskonale trafiłeś! W STAJNI POD DĘBAMI wszystko to jest możliwe! Przyjęcie w stajni to świetny pomysł na wspaniałą zabawę na świeżym powietrzu w gronie przyjaciół oraz naszych rumaków. Urodziny odbywają się pod okiem wykwalifikowanego wychowawcy zorganizowanego wypoczynku dla dzieci oraz instruktora jazdy konnej, aby zabawa szła w parze z bezpieczeństwem Waszych dzieci.

JAK ZORGANIZOWAĆ URODZINY W STAJNI?

Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub osobiście. Wspólnie ustalimy jak powinno wyglądać wymarzone przyjęcie Twojego dziecka. Zarezerwujemy termin i godzinę przyjęcia, zaproponujemy atrakcje, które najbardziej przypadną do gustu Waszym gościom i ustalimy wszystkie szczegóły. Następnie spiszemy wszystkie ustalenia w formie krótkiej umowy i poprosimy Cię o wpłacenie zaliczki na poczet imprezy.

OFERTA URODZINOWA:

DOKUMENTY:

Poniżej znajdziesz wzór umowy urodzinowej i regulaminu imprezy. Możesz się z nimi na spokojnie zapoznać zanim umówimy się na ich podpisanie.

Jeśli nasza tradycyjna oferta urodzinowa nie jest wystarczająca, chciał(a)byś, żeby przyjęcie trwało dłużej, albo żeby pojawiły się na nim jakieś inne atrakcje, daj nam znać. Jesteśmy otwarci na propozycje i chętnie wycenimy ofertę indywidualną uwzględniając Twoje oczekiwania i życzenia.