Pozowanie do zdjęć w towarzystwie eleganckich i pięknych zwierząt, jakimi są konie, to spełnienie marzeń wielu z nas… STAJNIA POD DĘBAMI spełnia marzenia. Zapraszamy każdego, kto marzy o takiej sesji. Nie musisz jeździć konno, nie musisz posiadać własnego rumaka, nie musisz nawet mieć żadnego doświadczenia w kontakcie z tymi zwierzętami. Na miejscu, przez cały czas trwania sesji obecny będzie opiekun konia/koni, który przekaże wszelkie niezbędne wskazówki dotyczące bezpieczeństwa i zasad zachowania się w otoczeniu zwierząt. W trakcie sesji nie ma oczywiście obowiązku wsiadania na konia. Jeśli z jakiegoś powodu nie chcesz tego robić zapewniamy, że równie piękne zdjęcia można zrobić stojąc obok konia. Sesje realizujemy w plenerze, na okolicznych łąkach, polach i w lasach.

Jesteśmy przekonani, że sesje fotograficzne z udziałem naszych koni będą wspaniałą pamiątką, a sama sesja wspaniałym wspomnieniem na długie lata…

Fot. Edyta Dąbrowska

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ W SESJI ZDJĘCIOWEJ?

Każdy.

Zapraszamy na sesje z dziećmi i/lub rodzinne, zdjęcia ślubne, zdjęcia jubileuszowe i okazjonalne, sesje z przyjaciółmi lub w pojedynkę, zdjęcia na media społecznościowe.

Zapraszamy również firmy – sesja zespołu pracowników w plenerze może fantastycznie sprawdzić się w projektach marketingowych firmy takich jak strona internetowa, folder reklamowy, ulotki, kalendarze, itp. Za pomocą tak charakterystycznych i klimatycznych fotografii można doskonale kreować wizerunek firmy i wzmocnić identyfikację wizualną marki.

OFERTA:

Sesja PONY:
– sesja dziecka z kucykiem
– przygotowanie i wyczyszczenie kucyka
– opieka nad kucykiem w trakcie sesji zdjęciowej
– około godzinna sesja zdjęciowa z fotografem Fota z Drona w stajni
– 5 zdjęć w formie elektronicznej
cena 300 złotych
Sesja BASIC:
– sesja z koniem
– przygotowanie i wyczyszczenie konia
– opieka nad koniem w trakcie sesji zdjęciowej
– godzinna sesja zdjęciowa z fotografem Fota z Drona w stajni
– 5 zdjęć w formie elektronicznej
cena 400 złotych
Sesja STANDARD:
– sesja z koniem w terenie
– przygotowanie i wyczyszczenie konia
– przeprowadzenie konia do miejsca realizacji zdjęć
– opieka nad koniem w trakcie sesji zdjęciowej
– dwugodzinna sesja zdjęciowa z fotografem Fota z Drona w wybranym miejscu (np. pole, łąka, las)
– 10 zdjęć w formie elektronicznej
cena 600 złotych
Sesja DE LUX:
Oferta indywidualna – na życzenie Klienta tworzymy i wyceniamy ofertę w zależności od oczekiwań, wymagań i pomysłów.

UWAGA:

W trakcie sesji z końmi obowiązuje bezwzględne przestrzeganie zasad bezpieczeństwa oraz regulaminu stajni, a także wymagane jest podpisanie oświadczenia, że jesteś świadoma/y niebezpieczeństwa związanego z kontaktem z końmi.

Będzie nam miło, jeśli wyrazisz też zgodę na wykorzystanie Twojego wizerunku do celów marketingowych stajni. Dzięki temu inni będą mogli zobaczyć, jak piękną pamiątką są zdjęcia zrealizowane w trakcie sesji z naszymi końmi.