Wycieczka do stajni dostarcza niezapomnianych wrażeń. Pozwala na bliski kontakt z końmi, uczy uważności, pokory, opanowania, empatii, wrażliwości oraz dyscypliny. Dodatkowo jest świetną lekcją przyrody i biologii, ponieważ dostarcza informacji o życiu, zwyczajach, zachowaniach oraz budowie i funkcjonowaniu tych pięknych zwierząt. Odwiedziny w stajni to szansa na spotkanie, które przerodzić się może w pasję i największą przygodę życia. A nawet, jeśli tak nie będzie, to na pewno spotkanie z nami i naszymi kopytnymi dostarczy dzieciom dużo przyjemności i zabawy, a niejedna informacja o życiu koni zaskoczy nie tylko ich, ale również opiekunów.

Zapraszamy grupy zorganizowane (wychowawców przedszkoli i szkół podstawowych ze swoimi podopiecznymi) na niezapomnianą przygodę. Podczas wycieczki dzieci poznają życie w stajni, uczą się podstawowych zasad świata jeździeckiego, poznają życie i zwyczaje konie oraz mają okazję zasmakować stajennego życia. Wszystkie zajęcia prowadzone są na spokojnych koniach przyzwyczajonych do pracy i kontaktu z dziećmi, pod okiem instruktora jazdy konnej. W trakcie wycieczki znajdzie się również czas na chwilę zabawy na naszym torze linowym przeszkód, można też pograć w tenisa stołowego, czy posiedzieć przy ognisku. Oczywiście możemy też zaproponować zupełnie inny program, ustalony z opiekunami w oparciu o indywidualne potrzeby, pomysły i oczekiwania.

Możliwy jest również dojazd z końmi do Państwa placówki i zorganizowanie przejażdżek na końskim grzbiecie i krótkiej pogadanki na miejscu, w przedszkolu czy szkole. Wystarczy nam plac apelowy, kawałek trawnika, szkolne boisko. Niejednokrotnie gościliśmy w szkołach, przedszkolach i na festynach rodzinnych, za każdym razem wzbudzając mnóstwo uśmiechu na twarzach dzieci.

W sprawie warsztatów dla grup zorganizowanych zachęcamy do kontaktu z nami.